Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ka femer per takim?

999.00 Euro €

Përshkrim

Si nuk dole nje femer e hajrit koreekte per takim .Mos merni kot memprivat e pyesni cmimin pa foto si jepet cmimi ne ajer.Vetem ato qe jan koreekte per takim jo humbje kohe qe skan cmerren e duan mhb kot ne tel prezantoni veten moshen foton.I disponueshem ne cdo qytet e theksoj vetem per takime jo mhb palidhje stop mhb kota stop geyt 0692205748 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "