Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

hello Mami dhe vajza

Përshkrim

Kerkoj nje mami per lidhje sekrete nuk kam deshir qa ta din per lidhjen qe du me kriju e dua thjesht me kalu momente te bukura bashk momente intime nuk dua tallje me te thjesht seks kush mami ka deshir tna mari ne tel ose dhe goca prej moshes 22 deri ne moshen 35 vjeqe 26 vjeq jam un nr teli +355684491677 ju mirepres jo tallje ju lutem nuk do dilni te zhgenjyera Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "