Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera prone gjigande

4000.00 Euro €
Projekte 04/03/2020 13

Përshkrim

Jepet me qera 20 dylym ose 20.000 m2 prone e super investuar 2 km mbrapa City Parkut , rruga qe te shoqeron deri tek prona esht e gjitha e asfaltuar. Prona eshte e pajisur me ndertese 3 kateshe me pamje spektakolare nga Tirana ,sistem vaditje me pika pasi ka me shume se 500 rrenje peme te mbjellura, depozite uji bashke me pompe per vaditje, sere per mbjellje bimesh, mure guri te punuara ne menyre shume te bukur. Prona sherben per fasoneri, per restorant ose ferme agrobujqesore, per ferme kafshesh, per rritjen dhe tregtimin e perimeve dhe frutave te ndryshme , per shtepia druri sebashku me restorant, etj varet nga idete qe dispononi juve . Nuk jemi agjensi jemi pronaret e vendit kontakt: 0682420022
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "