Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Klark Data e regjistrimit: 17/05/2019

Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Lajmerimet e fundit

Info 16/09/2019
Info

Follow faqen ton ne insta per shum surpriza

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
11/08/2019
Sektet

Takime ne durres sekret per femrat nuk do shkenjeheni

Durrës
Kontrolloni me shitësin
17/05/2019
Njofje

Hey jam nje djal serioz dhe deshiroj nje vajze te mir e te bukur per takime live, Te interesuarat (goca 18-28 vjec) te shkrujn.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin