Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
tomas Data e regjistrimit: 23/10/2019

Lajmerimet e fundit

14/09/2020
NGA DIASPORA, 35 VJEC PER CIFT

Jam 35 vj, jetoj jasht shqiperise. Kerkoj nje cift real qe deshiron te praktikoje mbase ato fantazi seksuale qe kane dhe qe nuk kan patur mundesi te gjejne personin apo momentin e duhur. Jam tip i qete dhe i duruar , jam i gatshem edhe per lojra soft midis meje dhe ciftit. Besoj se respekti reciprok...