Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Immo Albania Data e regjistrimit: 07/11/2019

Lajmerimet e fundit

Okazion Apartament 2+1 Vala Mar Residenc 64500 euro 07/11/2019
Okazion Apartament 2+1 Vala Mar Residenc 64500 euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, parkim. Kompleksi “Vala Mar...

Durrës
64500.00 Euro €
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit 07/11/2019
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinas...

Durrës
240000.00 Euro €
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! 07/11/2019
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit e...

Durrës
189000.00 Euro €
Super Apartament 1+1 Vala Mar Residenc me super oborr 07/11/2019
Super Apartament 1+1 Vala Mar Residenc me super oborr

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe shum prane detetit adriatik qe te ofrojne nje pamje fatastike dhe relaksuese. Apartamenti dispon nje siperfaqe 71.55 m2, 38.46 m2 oborr, 1 vend parkimi. Ndodhet ne katin e 1 i cili...

Durrës
74000.00 Euro €