Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Djali.Serjoz 0685XXXXXX Data e regjistrimit: 02/05/2019

Lajmerimet e fundit

Kerkoj Vajze per qellime serjoze. 26/05/2019
Kerkoj Vajze per qellime serjoze.

Pershendetje jam Nje Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur pa vese te keqija . Jam i gjat 191 cm brun pak zeshkan gjyra suve jeshile hund vogel trup i palestrum me muskuj . Iteresohem te njifem me nje vajze me banim Tirane per qellime serjoze Femra qe preferoj te jet...

Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj nje Vajz per Fejes.

Jam NJe Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam pa vese te keqija jam 32 vjec i paraqicem . Ka ndo nje vajze me banim Tirane per njohje serjoze flasim si fillim shifemi live camer whats aap po e pelqyem njeri tjetrin vazhdojm per me tej per ti len koh njeri tjetrir per tu njohur me mir dhe nje f...

Kontrolloni me shitësin
Ka ndo nje vajze per miqesi te re. 19/05/2019
Ka ndo nje vajze per miqesi te re.

Pershendetje jam nje Djal me banim Tirane 32 vjec . Jam i gjat brun sy jeshil pak zeshkan kujdesem shume per veten merem me fitnss gym .Do kisha deshir te njifja nje vajze per miqesi te re kush eshte iteresuar te me shkruaj viber ose whats aap 0685154949

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj nje Vajze qe jeton jasht shtetit per njohje serjoze. 15/05/2019
Kerkoj nje Vajze qe jeton jasht shtetit per njohje serjoze.

Pershendetje Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashurr me humor dhe shume serjoz kur duhet me qen. Jam i gjat 191 cm gjyra e syve jeshile hund vogel pak zeshkan brun merem me aktivitet fizik fitness gym me pak llafe djal i paraqicem. Iteresohem te njifem me nje vajze qe jeton jash...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj nje vajze per ta pasur ne krah per jet. 11/05/2019
Kerkoj nje vajze per ta pasur ne krah per jet.

Jam nje Djal me banim tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur pa vese te keqija skam qen as njeher as i fejuar as i martuar jo se skam pasur mundesi po as njera sma ka mbushure syrin deri me son cdo gje eshte me te gjitur ka ardhure koha per te hedhure hapat per me tej . Iteresohem te njife me nje vaj...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Nje Vajze qe jeton Jasht shtetit per lidhje serjoze. 11/05/2019
Kerkoj Nje Vajze qe jeton Jasht shtetit per lidhje serjoze.

Pershendetje Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashurr me humor dhe shume serjoz kur duhet me qet. Jam i gjat 191 cm gjyra e syve jeshile hund vogel pak zeshkan brun merem me aktivitet fizik fitness gym me pak llafe djal i paraqicem. Iteresohem te njifem me nje vajze qe jeton jash...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj nje vajze simpatike per lidhje. 07/05/2019
Kerkoj nje vajze simpatike per lidhje.

Jam Andi me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur dhe shume serjoz jam i gjat 1.91 jam brun pak zeshkan gjyra syve jeshile merem me fitnes trup perfekt me muskuj . Iteresohem per njohje me nje vajze me banim Tirane ose Durres vajza qe une preferoj e dua me keto cilesi. Te jet e gjat 1e70 ose 1...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj nje vajze per miqesi. 07/05/2019
Kerkoj nje vajze per miqesi.

Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur dhe shume serjoz jam i gjat 1.91 jam brun pak zeshkan gjyra syve jeshile merem me fitnes trup perfekt me muskuj . Iteresohem per njohje me nje vajze me banim Tirane ose Durres vajza qe une preferoj e dua me keto cilesi. Te jet e gjat 1e70 o...

Kontrolloni me shitësin
07/05/2019
Ka ndo nje vajze te siqert per njohje.

Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32 vjec tip i qet pa vese te keqija jam shume serjoz jam i paraqicem. Iteresohem te njifem me nje Vajze per njohje serjoze flasim si fillim per ti len ca koh per ta njohur njeri tjetrin e pastaj vendosim per me tej . Femra qe preferoj te jet e siqert te jet e gatshme...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Miqesi me nje Femer 02/05/2019
Kerkoj Miqesi me nje Femer

Jam Nje Djal me banim Tirane 32 vjec tip i qet i paraqicem merem me fitness iteresohem te njifem me nje vajze me banim Tirane pres sms viber whats aap 0685154949

Tiranë
Kontrolloni me shitësin