Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
genci Data e regjistrimit: 12/05/2019

Lajmerimet e fundit

07/01/2020
kerkoj cifte te reja per3she me pages

kerkoj cifte te reja per 3she me pages

Kontrolloni me shitësin
11/12/2019
kerkoj masazhatore me happy end

kerkoj masazhatore me happy end per mashkull.kush nga gocat esht e interesuar te me shkruaj.vetem masazh dhe happy end.kundrejr pageses

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
02/12/2019
kerkohet femer me pages

kerkoj femer me pages info ne modul

Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
kerkoj cifte per 3-she kundrejt pageses

kerkoj cift maks 40v per 3she.super diskret dhe i paster.cdo gj kundrejt pageses

Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
kerkohet femer per gojore me pages

kerkoj femer vetem per gojore asigj m shum,takimet te rregullta super korrekt dhe diskret kontakt ne modul

Kontrolloni me shitësin
18/11/2019
femer me page mujore

kerkoj nje femer per shoqeri ta paguaj ne muaj rregullisht kontakt per cdo info

Kontrolloni me shitësin
04/11/2019
femer qe ben anal

kerkoj femer qe ben anal kundrejt pageses. kontakto ne modul per me shum detaje

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
30/10/2019
cifte me pages

pershendetje. Interesohem per cifte me pages.cdo gj sekret.me vend.super i paster.me kontaktoni per me shum info

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
28/10/2019
femer ose cift me strap on

pershendetje. kerkoj femer ose ciift te perdore strap on.cddo gj super sekret.super i paster 26 vjec.kundrejt pageses dhe me vend. kontakto ne modul per me shum detaje

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
18/07/2019
femer per femaledomination

jam mashkull 27 vjec kerkoj nje femer me pages ose per female domination.te dije te perdore dildon. cdo gj sekret kush esht e interesuar tme shkruaj ne modul

Tiranë
200.00 Euro €