3000.00 Dollar US$
4000$ ne muaj

Vendndodhja e panjohur
marketing
Postuar 4 vjet më parë
488 shikime

3000.00 Dollar US$
4000$ ne muaj

Vendndodhja e panjohur
marketing
Postuar 4 vjet më parë
488 shikime

Përshkrimi

https://ubymoney.icu/9126061905916/

Fito deri ne 400 $ ne dite duke pare reklama-Ads
Ndiq linkun. Regjistrohu dhe fito!

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4000$ ne muaj
  3000.00 Dollar US$ 4000$ ne muaj nga anonim