Kërko

Djale i martuar 30 vjec kerkoj nje zonje shume sekrete

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
711 shikime
Nuk ka foto

Djale i martuar 30 vjec kerkoj nje zonje shume sekrete

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
711 shikime

Përshkrimi

pershendetje jam 30 vj i martuar familjar punoj si arkitekt po kerkoj nje zonje 35 deri 50 vj vetem per seks plot epsh ne sekret absolut per kenaqesi kush zonje ka deshire dhe eshte serioze dhe shume sekret te me shkruaj jo tallje vetem per ato zonja qe duan takime reale

Profili i antonio

antonio
antonio Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni antonio (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  antonio
  antonio
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pall Me Shigjeta, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Djale i martuar 30 vjec kerkoj nje zonje shume sekrete nga antonio