Language:
EN
SQ
EN
Description
Pershendetje, djale 33 vjec singel, i arsimiar, di te sillet me nje femer, simpatik, kerkoj nje lidhje me ndonje mami apo vajze, une jam singel e me mungon ngrohtesia e nje femre, kam shtepine time, do doja nje njohje ku te jemi miq shok edhe me shume! Me shkruani ne mail
[email protected] Send Message
Enë deti 20'' 40ft DRY CUBE LARTË
1900.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
Enë deti 20 dhe 40 këmbë (6 m) Udhëtimi i parë - Magazinimi
1900.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Lexoni
Pershendetje jam djall ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.