Kërko

Jam djale kerkoj ndonje femer ne tirane sekrete 0677489651

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
119 shikime
Nuk ka foto

Jam djale kerkoj ndonje femer ne tirane sekrete 0677489651

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
119 shikime

Përshkrimi

Ka ndonje femer qeflie ose per lidhje serioze

Profili i Giulio95

Giulio95
Giulio95 Regjistruar për 2+ muaj 4 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Giulio95 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Giulio95
  Giulio95
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  4 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jam djale kerkoj ndonje femer ne tirane sekrete 0677489651 nga Giulio95