Kerkoj masazhatore personale

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
133 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj masazhatore personale

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 muaj më parë
133 shikime

Përshkrimi

Kerkoj nje grua masazhiere te me bej masazh ne ambjentet e mia. Une quhem Geni jam nga Tirana 38 vjec. Kontaktoni vetem ne Whatsapp 0675467299

Profili i Geni Manze

Geni Manze
Geni Manze Regjistruar për 3+ muaj 4 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Geni Manze (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Geni Manze
  Geni Manze
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  4 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj masazhatore personale nga Geni Manze