Kërko

Kerkoj nje femer mosha 2040 per qejftakimnjohje

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
371 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj nje femer mosha 2040 per qejftakimnjohje

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
371 shikime

Përshkrimi

Pershendetje, quhem Edi , jam 30 vjec, jam beqar, jetoj ne Florida prej vitesh. Sapo kam mberritur ne Albania per pushime, do jem ketej diku 3 jave. Jam i interesuar per njohje ose takime ose qejf me nje femer. Natyra e bisedes varet nga ju. Nese me te vertete ka ndonje femer qe eshte e interesuar dhe e vendosur per cfaredo lloj menyre ju mirepres per kontaktin. Mosha nuk perben ndonje problem 19-20 minimumi dhe maximumi te jete te pakten deri 45 . Ju falenderoj dhe ju uroj me te mirat.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Eddie

Eddie
Eddie Regjistruar për 1+ vit 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Single ** vjec, jetoj ne Washington USA.
Jam ne Albania per pak kohe. Jam si per seriozisht edhe per qejf varet nga personi tjeter. Nga Durresi me origjine
Alexander Goga Street, 2001, Durres, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Eddie (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Eddie
  Eddie
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Egnatia Street, 2001, Durres, SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj nje femer mosha 2040 per qejftakimnjohje nga Eddie