Kërko

Per femra qe duan dicka serioze

Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
106 shikime
Nuk ka foto

Per femra qe duan dicka serioze

Djemte kerkojne vajza
Postuar 3 muaj më parë
106 shikime

Përshkrimi

Per femra qe duan dicka te vertete dhe serioze. Jam nje mashkull qe di ta trajtoje nje femer ne cdo aspekt te mundshem.
069 215 5111

Profili i White Stallion

White Stallion
White Stallion Regjistruar për 1+ vit 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni White Stallion (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  White Stallion
  White Stallion
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Per femra qe duan dicka serioze nga White Stallion