Jam nje djal 35 vjec

QR CODE
Lidhje romantike
Postuar 2 muaj më parë
198 shikime
Nuk ka foto

Jam nje djal 35 vjec

QR CODE
Lidhje romantike
Postuar 2 muaj më parë
198 shikime

Përshkrimi

Kush ka deshir femra nga mosha 20-65 vjece per kenaqesira te pafundeme dhe lidhje sekrete te me shkruaj

Atributet

Lloji: I ri

Profili i Frengli88

Frengli88
Frengli88 Regjistruar për 1+ vit 4 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Frengli88 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Frengli88
  Frengli88
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  4 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jam nje djal 35 vjec nga Frengli88