Kërko

DUA FEMRA TIRAN TE REJA TE MARTURA

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 muaj më parë
165 shikime
Nuk ka foto

DUA FEMRA TIRAN TE REJA TE MARTURA

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 muaj më parë
165 shikime

Përshkrimi

JAM 45 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN JETOJ VETEM ME PELQEJN FEMRAT MARTURA TE REJA QE JU KA IKUR BURI JASHTE OSE FEJUARI JASHT TE NDARA TIRAN RETHE TIRANES OSE ATO FEMRA QE DO JETOJN JASHT SHTETI DHE KAN ARDHUR NE TIRAN OSE DO VIJN LIDHJE SEKRETE TE GJAT TE BUKUR QE DO KALOJM MIR BASHKE 0693175992 WATSAP SMS ZILE DHE NE DARK DHE NE EMALIN TIM JO PRIVAT JO CIFTE JO MESHKUJ VETEM FEMRA OK MOSHA NUK KA RENDESI

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Miri

Miri
Miri Regjistruar për 1+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Miri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Miri
  Miri
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ruga Myslym Shyri, Tiran, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DUA FEMRA TIRAN TE REJA TE MARTURA nga Miri