Kërko

Jam djal jetoj ne Franc me dokumenta

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 muaj më parë
205 shikime
Nuk ka foto

Jam djal jetoj ne Franc me dokumenta

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 muaj më parë
205 shikime

Përshkrimi

Pershendetje Jam nje djal qe jetoj ne Franc, Jam me dokumenta kam ardhur ne vlorë me pushime kerkoj nje vajz nese doni te flasim per te bere njohuri me kontaktoni ne numer : 0692538384

Profili i Daniel

Daniel
Daniel Regjistruar për 2+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Daniel (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Daniel
  Daniel
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jam djal jetoj ne Franc me dokumenta nga Daniel