Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kush fol shqip asht !

Politike
Postuar 3 vjet më parë
581 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kush fol shqip asht !

Politike
Postuar 3 vjet më parë
581 shikime

Përshkrimi

Kush flet shqip asht !
Genjeshtar
Tradhetar
Hajn
Vrases mizor
Korruptiv
Të gjithë meshkuj dhe femrat
Të gjitha moshat
E fares se ilireve
Qe ju friken të gjitheve
Ndersa jan trima vetem ndaj të vetit
Qe rrahen, vriten dhe tradhtohen mes vete
Shkoni rrs Kush fol shqip

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kush fol shqip asht ! nga anonim