35.00 Euro €
Cmimi i arsyeshem

Dhoma plazhi
Postuar 1 vit më parë
235 shikime

35.00 Euro €
Cmimi i arsyeshem

Dhoma plazhi
Postuar 1 vit më parë
235 shikime

Përshkrimi

Me paisje te shtepis plus internet garazh makine 3 dhoma gjumi

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Luljeta

Luljeta
Luljeta Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

Kontaktoni Luljeta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Luljeta
  Luljeta
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Saranda, 1090, Qafe Gjashte Sarande, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI
  39.84642, 20.00093

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Cmimi i arsyeshem
  35.00 Euro € Cmimi i arsyeshem nga Luljeta