1200.00 Euro €
Jepet me.qera

Magazina me qera
Postuar 3 javë më parë
30 shikime

1200.00 Euro €
Jepet me.qera

Magazina me qera
Postuar 3 javë më parë
30 shikime

Përshkrimi

Jepete.qera MAGAZINa Kati dyte 400 m2 ashensor tualete zyre vend parkimi 80 poshte njesise bashkiake nr6 adresa kombinat Tirane linje trefazore memshume.info.video.ne.whatsapp

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Tim

Tim
Tim Regjistruar për 1+ muaj 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Tim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Tim
  Tim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Shaban Bardhoshi, 1010, Kombinat Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me.qera Jepet me.qera Jepet me.qera Jepet me.qera Jepet me.qera Jepet me.qera Jepet me.qera
  1200.00 Euro € Jepet me.qera nga Tim