Kontrolloni me shitësin
Takim

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
356 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Takim

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
356 shikime

Përshkrimi

Vajzat qe punojne tme bejne nje ms per takim

Profili i Kola

Kola
Kola Regjistruar për 3+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Kola (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kola
  Kola
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Takim nga Kola