Kërko

100.00 Euro €
Ne shitje ekran gaming 27 inch 1920x1080 60 hz

Kompiutera
Postuar 2 muaj më parë
36 shikime

100.00 Euro €
Ne shitje ekran gaming 27 inch 1920x1080 60 hz

Kompiutera
Postuar 2 muaj më parë
36 shikime

Përshkrimi

I perdorur, ne gjendje te shkelyqer. I pershtatshem per filma dhe lojra

Cmimi i diskutueshem

Profili i Rigers

Rigers
Rigers Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rigers (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rigers
  Rigers
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ne shitje ekran gaming 27 inch 1920x1080 60 hz
  100.00 Euro € Ne shitje ekran gaming 27 inch 1920x1080 60 hz nga Rigers