Kërko

250.00 Euro €
Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis

QR CODE
Televizore
Postuar 1 vit më parë
247 shikime

250.00 Euro €
Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis

QR CODE
Televizore
Postuar 1 vit më parë
247 shikime

Përshkrimi

blej nje tv samsung apo lg 65 inch , 55 ose 50 inch dhe fito dhe +2 gratis te markes samsung 65 inch
televizorat jan me garancion 3 vjet dhe jane 4k ultra hd smart +android dhe posedojn internet,youtube,netflix si dhe paisje tjera google chrome.Cmimi ne oferte eshte 250 euro vetem sot transporti falas kudo qe jeni brenda kosoves shqiperis apo maqedonis.!
televizorat jan te ri ne pakete te pa hapur prodhim europian ce origjinal
viber +38263445307 ose whattsap
+38269539345

Kontaktoni tuzi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  tuzi
  tuzi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tuzi, Tuzi, Tuzi, Montenegro, MALI I ZI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis
  250.00 Euro € Super oferte vetem sot BLEJ 1 TV dhe fito +2gratis nga tuzi