Pa pagesë
fustane nuse italiane

Veshje per gra & burra
Postuar 8 vjet më parë
976 shikime

Pa pagesë
fustane nuse italiane

Veshje per gra & burra
Postuar 8 vjet më parë
976 shikime

Përshkrimi

shes fustane nuse italiane me shumic e pakic .0698726453 ose 00393318050433

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  fier, fier, Fier, Fier, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  fustane nuse italiane fustane nuse italiane fustane nuse italiane fustane nuse italiane fustane nuse italiane fustane nuse italiane
  Pa pagesë fustane nuse italiane nga Anonim