Language:
EN
SQ
EN
Description
Disponojmë dhoma + hyrje të ndryshme në hyrje të Ksamilit 350 m nga bregu i detit ndodhen në pozicion ballkon ku shihet deti nga ballkonet e dhomave nji dhom teke është e përshtatshme për çiftin dhe dy fëmijët dhe kushtojn nga 2000 deri 4500 l ,,kurse hyrjet janë për 6 deri 7 persona kushtojn 3500 deri 9000 lek hyrjet janë tepër lluksoze në katin e parë ndodhet një restorant familiar ku shërbehet mëngjesi dhe vaktet e tjera , gatimet jan të frskëta dhe cilësore ,nëse biem dakord në telefon mëngjezi mund të jetë falas,,mos e humbisni sdo pendoheni .ju mirëpresim. Tel 0696353746
Send Message
No Photo
Dhoma ditore
Kemi dhoma ditore Me ko...
Turizem
0
View item
Check with seller
Learn more
Durrës
apartament 3+1
104.00 Euro €
Learn more
Tiranë
For Sale: Apple iPhone 11 Pro Max / iPhone 11 Pro / iPhone 11 / PS 4 PRO 1TB / Galaxy Note 10+
300.00 Euro €
Learn more
Decani
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.