Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook

falas
Kompiutera 18/03/2019 33

Përshkrim

- Marke: Huawei
- Prodhuesi: Huawei
- Madhesia e ekranit: 13.9 "
- Procesor: Intel Core i7-8550U
- Lloji i Faktorit te Formes: Drita e holle (Ultrabook)
Kapaciteti i ruajtjes: 512GB
- Lloji i drejtuesit: Solid State Drive (SSD)
- Memoria RAM: 16GB
- Karta grafike: nVIDIA MX150
- Shpejtesia e procesorit: 1.8GHz
Prodhuesi i procesorit: Intel
- Gjenerimi i procesorit Intel: Liqeni i Uisirit te Ujit 14nm (Gjenerali i 8-te)
- Rezolucioni: 3000x2000
- Ngjyra: Gri
- Lloji i ekranit: LCD
- Sistemi operativ: Windows 10 Nenshkrimi
- Pesha: 2.9 lbs
- Tiparet e tastieres: Backlight

Vjen saktesisht se cfare eshte foto. Ndonje pyetje? Pyesni ne cdo kohe dhe

faleminderit per shikimin.

Whatsapp: +972504430897
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "