Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi me qera

falas
Dhoma plazhi 16/07/2018 15

Përshkrim

Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, televizor, kondicionere, krevat dopjo, 2 krevata tek dhe tualet me kushte komode. Ambjenti perreth i gjelberuar, ku ju dhe femijet tuaj mund te argetoheni dhe clodheni. Do te ngeleni te kenaqur Adresa: Lagja 7 Pallatet, Uji i Ftohte Vlore (Tek kryqezimi i hotel Regina 2!) Nr: Cel: 0692160346 Cmimi: 2000 leke/nata (Ulje per prenotime 2 javore)
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "