Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

pasiv kerkoj aktiv

Përshkrim

psh jam nje djal nga tr 19 vjeq pasiv kerkoj nje aktiv ska rendesi mosha te ket gjendjemte mire ekonomike te kemente si pun lidhje te shkojm me pushime etj bashke me ahkruani ne ista ledilesi017 ju pres
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "