Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Zeshkani gjakov

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Kam deshir ta provoj me nje mashkull per her te par vetem per ata qe jan serioz me kontakto ne wetsap 049 131 841
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "