Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM

80.00 Lek
Telefona 29/07/2019 37

Përshkrim

Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 2-3dite nga data postimit Cmimi okazion 7990lek te reja vetem 24ore
INFO link
https://fanfreakz.com/products/lige-luxury-moon-phase-automatic-tourbillon-watch

Item Type: Mechanical watches
Feature: Moon Phase,Water Resistant,Shock Resistant,Complete Calendar,Diver
Case Shape: Round
Band Material Type: Leather
Boxes & Cases Material: Paper
Water Resistance Depth: 5Bar
Case Thickness: 14 mm
Dial Diameter: 4.3 mm
Case Material: Stainless Steel
Clasp Type: Push Button Hidden Clasp
Gender: Men
Dial Window Material Type: Sapphire Crystal
Style: Business
Band Length: 22 cm
Band Width: 22 mm
Model Number: 6826 white
Movement: Automatic Self-Wind
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "