Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme Makiniste te kualifikuara

39500.00 Lek
Rrobaqepesi 29/08/2019 59

Përshkrim

Firma e konfeksioneve Michela Fashion Style shpk me qender 'lagjia nr 5, prane tatimeve, Kavaje, kerkon te punesoje makiniste te kualifikuara si dhe persona per hekurosje, qe ti njohin te gjitha proceset e punes. Pagesa 190 lek/ore. Sigurimet shoqerore dhe shendetesore 100% te paguara nga kompania. Transport i garantuar nga kompania per qytetet Elbasan, Lushnje, Rrogozhine,Peqin, Durres dhe Kavaje . Ambjent dhe kushte pune optimale.
Pranojme cdo dite personel deri ne plotesimin e vendeve.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 055243903
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "