Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lungomare, shitet garsoniere

25000.00 Euro €
Dhoma plazhi 17/10/2019 58

Përshkrim

Shitet garsoniere ne lungomare.ne zonen me te kerkuar te qytetit.30m nga deti.prane bar "da vinci".garsoniera ndodhet ne katin e 4 nga toka.nuk ka pamje nga deti .me ashensor.me hipoteke.shitet e mobiluar.ofrohet mundesi parkimi.garsoniera ka nje ambient fjetje+ kuzhine gatimi+ tualet me dritare+balloon nga perendimi.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "