Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

38 vjecari nga Tirana kerkon nje femer

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

pershendetje,
Po kerkoj dike qe banon ne Tirane qe te me bej te ndihem mire.
Personalisht jam i kompletuar ne cdo aspekt pervec aspektit femeror.
Nqs je e interesuar me shkruaj ne email.
[email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "