Kërko

Pa pagesë
Mesuese&kurse&perkthyese te gjuhes gjermane

QR CODE
Arsim dhe Trajnim
Postuar 14 vjet më parë
134 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Mesuese&kurse&perkthyese te gjuhes gjermane

QR CODE
Arsim dhe Trajnim
Postuar 14 vjet më parë
134 shikime

Përshkrimi

Organizoj kurse te gjuhes gjermane per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet.
Gjithashtu bejme perkthime te sakta dhe korrekte shqip-gjermanisht dhe anasjelltas
URL]http://kurse&perkthyese gjermanisht[/URL]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe, Lezhe, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Mesuese&kurse&perkthyese te gjuhes gjermane nga Anonim