Kërko

Pa pagesë
Shoqeria "Pespa Alumin" Sh.p.k, kerkon te punesoje nje punonjes/e per studim tregu dhe kom

marketing
Postuar 5 vjet më parë
95 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shoqeria "Pespa Alumin" Sh.p.k, kerkon te punesoje nje punonjes/e per studim tregu dhe kom

marketing
Postuar 5 vjet më parë
95 shikime

Përshkrimi

Shoqeria "Pespa Alumin" Sh.p.k, kerkon te punesoje nje punonjes/e per studim tregu dhe komunikim me kliente te exportit
1-Te kete eksperince pune te ngjashme
2-Te kete perfunduar studimet e larta per Maredhenie nderkombetare ose dege te ngjashme(perben privilegj niveli master)
3-Te kete njohuri te mira te gjuhes Angleze dhe gjuhes Frènge
4-Te kete aftesi te mira komunikimi
5-Te jete efektiv dhe te punoje ne grup

Ju lutem te interesuarit te kontaktojne ne numrin:0684063009 ose te dergojne cv ne email:[email protected]
Adresa:Lagja 14/Shkozet/Durres

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shoqeria "Pespa Alumin" Sh.p.k, kerkon te punesoje nje punonjes/e per studim tregu dhe kom nga Anonim