Pa pagesë

marketing
Postuar 9 vjet më parë
183 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë

marketing
Postuar 9 vjet më parë
183 shikime

Përshkrimi

Kontaktoni Anonim (shitësi)

    Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
    Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

    Artikuj të tjerë nga ky shitës

    Komentet

    Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

    Detajet e shitësit

    Anonim
    Anonim
    3 listime aktive
    Shitës joprofesionist
    Përdorues i paregjistruar
    Kontakt

    Vendndodhja e listimit

    FIER, FIER, Fier, Fier, Albania

    Rri i sigurt!

    Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
    Pa pagesë nga Anonim