Pa pagesë
Ofert per marketing

marketing
Postuar 8 vjet më parë
339 shikime

Pa pagesë
Ofert per marketing

marketing
Postuar 8 vjet më parë
339 shikime

Përshkrimi

Drejtuar: Biznesit shkoder
Lenda: Kerkese per bashkepunim ne fushen e marketingut
Pershkrim i shkurter I Radios. Vintage Radio eshte radio lokale e licensuar sipas ligjeve ne fuqi nga autoriteti i AMA-s. Ne trasnmetojme ne stereo ne modulin FM, me transmetues ne Tarabosh dhe degjohemi perreth qarkut Shkoder, duke perfshire zona te rendesishme si Lezha, Velipoja, Shkodra, Kopliku, Bushati, Mjeda, Tuzi, Ulqini, etj. Vintage Radio ka nje staf pune qe punon me perkushtim per te plotesuar ne maksimum kerksat e klienteve. Ne transmetojme 24 ore ne dite pergjate gjithe javes. Transmetimi behet gjithashtu dhe ne li ve streaming ne www.vintageradio.al , si dhe ne www.tunein.com duke kerkuar ne emrin VintageRadio (linku: http://tunein.com/radio/VintageRadio-s249807/
Per momentin ne kemi ne transmetim reklamat e firmave te mirenjohura si me poshte: Enoteka, Fontana, Cotonella, Bllok Kafe, Tradita, Shkodra Travel & Tours, Guarana, Birra Nikshiq, Tap Room Restorant. Ne transmetojme muzike te zgjedhur te te gjitha kohrave, vemendja e jone eshte tek kenget hite, kenge qe kane lene gjurme dhe qe kane edukuar gjenerata te tera. Sllogani yne eshte "Good Music". Ne transmetojme dhe emisione te ndryshme si: Social Atipik, Gazmore Shkodrane, Retrospektive, Midnight on the Vintage, Weekend on the Vintage, Sport Zone, VIP on the Vintage.
Me poshte po ju dergojme dhe ofertat tona.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Shkoder, Shkodër, Shkodër, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofert per marketing Ofert per marketing
  Pa pagesë Ofert per marketing nga Anonim