Kërko

Pa pagesë
Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ...

marketing
Postuar 7 vjet më parë
236 shikime

Pa pagesë
Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ...

marketing
Postuar 7 vjet më parë
236 shikime

Përshkrimi

Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** te Shqiperise,
vajza ne moshe te re 20-25 vjec per te promovuar produktet,
tek konsumatori ne terren, ne zonat me te populluara te qytetit.
Kandidatet kerkohen te jene te paraqitshme dhe te pergjegjshme per detyren.
Orari punes eshte part - time, kohezgjatja e punes eshte sezonale.
Ofrohet page e kenaqshme dhe staf rinor.

Kerkohet disponibilitet i menjehershem.
Dergoni nje foto tuajen ne adresen [email protected]
dhe prenotoni nje interviste prezantuese ne nr. 0692078747

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ... Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ...
  Pa pagesë Chipstar shpk kerkon te punesoje ne **CDO RRETH** ... nga Anonim