Kërko

Pa pagesë
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri

marketing
Postuar 7 vjet më parë
285 shikime

Pa pagesë
kurse te gjuhes italiane dhe call centeri

marketing
Postuar 7 vjet më parë
285 shikime

Përshkrimi

OFERTE !
Kurse dhe punesim !!
Kurse te gjuhes italiane dhe punesim i menjehershem pas kursit !!
Niveli baze - 3000 leke , kursi 4 jave .
Punesim ne call center menjehere pas mbarimit te kursit !! Per informacione te metejshme mund te kontaktoni ne inbox!
Ju mirepresim!

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  10 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  don bosko, tirane, don bosko, tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  kurse te gjuhes italiane dhe call centeri kurse te gjuhes italiane dhe call centeri kurse te gjuhes italiane dhe call centeri kurse te gjuhes italiane dhe call centeri
  Pa pagesë kurse te gjuhes italiane dhe call centeri nga Anonim