I martuari

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
678 shikime
Nuk ka foto

I martuari

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
678 shikime

Përshkrimi

Jam nje djale 30 vj i martuar, kto dite jam vetem ne shtepi. Do kisha deshire te njihja nje femer per te bere muhabet dhe pse jo per te pire nje got vere dhe te qajm hallet e njeri tjetrit. Ju mirpres

Profili i genti88

genti88
genti88 Regjistruar për 4+ vjet 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni genti88 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  genti88
  genti88
  15 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  I martuari nga genti88