Lidhje serioze jo lojra

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
2422 shikime
Nuk ka foto

Lidhje serioze jo lojra

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
2422 shikime

Përshkrimi

Jam nje djal nga Fieri 33 vjec 30.07.1989. Kam mbaruar studimet per financ pra i arsimuar .Jam nje person i drejt nuk me pelqejn mashtrimet lojrat .Nui esht se me mungon gje qe kerkoj lidhje ktu por thash ta provoj si dihet kurr.Ne ghendja jam ok nuk po them i pasur por kam nje biznes familjar dhe mendoj se nuk me mungon gje vec ok luksit .por per mua luksi nuk esht paraja por nje person qe tme nej te ndihem mir gjith jeten ta dua tme doj pa interes.Jam zhgenjyer 1 her kam qen i fejuar 2 vite po gjera qe ndodhin jan fajtor isha un se i besova shum .Nuk dua te zhgenjehem serisht jam ne nje mosh qe nuk dua me lojra dua te krijoj nje familje time .Jam 168 i gjat 64 kg trup normal jo shum i gjat .Nese dikush desgiron te krijoj nje familje te bukur mezi pres ta njoh.0683502220

Profili i NERTIAN

NERTIAN
NERTIAN Regjistruar për 2+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni NERTIAN (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  NERTIAN
  NERTIAN
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Fier ALBANYA, Fier, Fier, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidhje serioze jo lojra nga NERTIAN