Kërko

DUA FEMRA TE MARTURA TE NDARA NE DURES

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
477 shikime
Nuk ka foto

DUA FEMRA TE MARTURA TE NDARA NE DURES

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
477 shikime

Përshkrimi

JAM 55 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN JETOJ VETEM DUA FEMRA DURES TE NDARA TE MARTURA QE NUK JAN TE KENAQURA NE SEKS ME BURIN TYRE DHE NE TIRAN DHE RETHINAT E TIRANES AFER TIRANES SEKRETE DO JEMI DO JU NDEZ NE SEKS 0693175992 WATSAP SMS ZILE VIBER BENI SMS DHE NE DARK JO PRIVAT JO CIFTE MOSHA NUK KA RENDSI

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i ARANIT

ARANIT
ARANIT Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni ARANIT (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ARANIT
  ARANIT
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Myslym Shyri, Tiran, Durrës, SHQIPERI
  41.43165, 19.52449

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DUA FEMRA TE MARTURA TE NDARA NE DURES nga ARANIT