Kërko

Per gocat qe duan te dominojne

Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
413 shikime
Nuk ka foto

Per gocat qe duan te dominojne

Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
413 shikime

Përshkrimi

Ckemi?
Jam 23 vjec dhe do doja te provoja dicka me goce deshiron te dominoje,nese ndokush eshte e interesuar me shkruani ne andian811 snap.

Profili i Andi

Andi
Andi Regjistruar për 2+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Andi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Andi
  Andi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Per gocat qe duan te dominojne nga Andi