Masazh per femra

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
736 shikime
Nuk ka foto

Masazh per femra

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
736 shikime

Përshkrimi

Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje per nje relaks masazhi me vaj
Jam i komunikushem dhe korrekt sekret ….mund te vi neper vende tuajat ose ne vend tim per masazh
Vetem per femra ose ndonje qift qe ka deshire ti beje surprize femres te tij
Meshkuj mos te lodhen kot

Per kontakt 0685300490 wassap

Profili i Arbri

Arbri
Arbri Regjistruar për 3+ vjet 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi pazari, 00000, tirane, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Arbri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arbri
  Arbri
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Brryli, 22222, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Masazh per femra nga Arbri