Lidhje sekrere

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
12229 shikime
Nuk ka foto

Lidhje sekrere

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
12229 shikime

Përshkrimi

Persh jam nje vajze nga lushnja kerkoj nje djal 32 der 37 vjece per lidhje sekrete un jam 31 me kontaktoni ne emelin time pa tallje dhe ofendime miq

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i MAJLINDA

MAJLINDA
MAJLINDA Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lushnjë, Fier, SHQIPERI

Kontaktoni MAJLINDA (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  MAJLINDA
  MAJLINDA
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lushnja, 9006, Lushnja, Lushnjë, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidhje sekrere nga MAJLINDA