DUA FEMRA

Zemer e vetmuar
Postuar 1 vit më parë
1053 shikime

DUA FEMRA

Zemer e vetmuar
Postuar 1 vit më parë
1053 shikime

Përshkrimi

dua femra tiran te martura te ndara nga lezha te martura te ndara qe ju ka vdekur buri dhe qe duan nje kenaqsi ne seks qe ju mungon ne rethinat tiranes dhe afer tiranes sekret do jemi jam 55 vjec beqar ritur ne tiran jetoj vetem 0693175992 watsap zile sms viber dhe ne dark von beni sms privat jo kam bllokuar jo cifte

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Xaku

Xaku
Xaku Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lezhë, SHQIPERI

Kontaktoni Xaku (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Xaku
  Xaku
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ruga Myslym Shyri, Tiran, Lezhë, SHQIPERI
  41.70352, 19.59151

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DUA FEMRA
  DUA FEMRA nga Xaku