Pershndetje

Zemer e vetmuar
Postuar 1 vit më parë
669 shikime
Nuk ka foto

Pershndetje

Zemer e vetmuar
Postuar 1 vit më parë
669 shikime

Përshkrimi

Pershndetje jom nje djal 38 vec beqar isinqert dhe jom duke kerkuar per nje vajze per lidhje serioze por kam deshir nga diaspora nga zvicra edhe me mir sme intereson e kaluara veq te jet e sinqert dhe serioze nr im +38344303836

Profili i Gzim

Gzim
Gzim Regjistruar për 2+ vjet 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Pershndetjejom djal 38 vjec kerkoj nje vajze per lidhje serioze ppr kam deshir te jet nga Diaspora sme intereson fort e kaliara veq te jete e sinqert dhe zerioze . +38344303836 Kosovè, Kosovë, Bota, DIASPORA

Kontaktoni Gzim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Gzim
  Gzim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kosovè, 31000, Kosovë, Zvicer, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pershndetje nga Gzim