Kërko

Pa pagesë
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE

Agjensi Martesore
Postuar 7 vjet më parë
883 shikime

Pa pagesë
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE

Agjensi Martesore
Postuar 7 vjet më parë
883 shikime

Përshkrimi

Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejte per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes email adr time [email protected] ose permes adr time te FCB ja linkuwww.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  KOSOVE, KOSOVE, Prishtine, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE
  Pa pagesë NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE nga Anonim