4000.00 Lek
Shiten te gjitha

Fotograf,video
Postuar 3 vjet më parë
415 shikime
Nuk ka foto

4000.00 Lek
Shiten te gjitha

Fotograf,video
Postuar 3 vjet më parë
415 shikime

Përshkrimi

shiten . Rtsh tvbt2 . bllok ushqimi per pc . fisha konvertues lan . hardisk . ram . fish per lidhje paisjesh tring ose modemi . fish per ndjezen e pc . fish hdmi1.

Kontaktoni Nedi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nedi
  Nedi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Zogu Zi, Zogu Zi, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4000.00 Lek Shiten te gjitha nga Nedi